Celebrities Showbiz

Zbuloni foton e Lionel Messi-t në profilin e tij në WhatsApp!

Gjithçka që lidhet me Lionel Messi-n tërheq vëmendjen e miliona ndjekësve të tij, edhe detaji më i vogël mund të shkaktojë bujë, siç ndodhi me zbulimin e fotos që ai ka në profilin e tij në WhatsApp. Nëse është e komplikuar të kesh numrin personal të Leo Messi-t, është edhe më e vështirë të dalësh në listën e kontakteve të lojtarit më të mirë në botë.

Ai përfaqëson një filtër më shumë për të pasur akses në foton që ai përdor në WhatsApp, e cila deri të hënën ishte një mister për pothuajse të gjithë, përveç atyre më të afërt me argjentinasin, përfshirë nipin e tij Tomas Messi. Tomas është djali i Matías, i dyti nga tre vëllezërit e Leos, dhe në një intervistë me ABITARE Comunicaciones, nipi i Messi-t zbuloi foton e profilit që ka xhaxhai i tij në WhatsApp dhe e bëri këtë me pak mister.

Fotoja që Messi kishte përdorur tashmë kur dërgoi urimet e tij të Vitit të Ri, një foto familjare e bërë në fushë teksa festonte titullin e Kupës së Botës në Katar 2022 me Argjentinën, me gruan e tij Antonela Roccuzzo dhe tre djemtë e tyre Thiago, Ciro dhe Mateo, ku në mes të këmbëve të Leos është trofeu për “Lojtari më i mirë i Botërorit”. Imazhi është shumë përfaqësues për Messi-n, ku gruaja e tij Antonela e përqafon dhe e rrethuar nga tre djemtë e tij, duke festuar arritjen e tij më të madhe sportive, kur pas shumë përpjekjesh dhe një finaleje të humbur, më në fund u bë kampion i Botërorit me Argjentinën.