Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

A është në një lidhje modelja Gisele Bundchen me instruktorin e saj të xhudo-s?!

Dashuria po troket sërish në derën e Gisele Bundchen. Supermodelja braziliane, pas divorcit nga Tom Brady, mund të ketë nisur një lidhje me Joaquim Valente, instruktorin e saj të xhudos. Një burim i afërt me supermodelen 42-vjeçare, siç raportohet nga People, konfirmon se ajo dhe Valente kanë një lidhje të ngushtë me njëri-tjetrin, megjithëse nuk po nxitojnë t’i vënë asnjë lloj etikete romantike lidhjes së tyre. Burimi tha se:

Gisele e adhuron dhe i beson Joaquim dhe ka kaluar shumë kohë me të, por nuk mendoj se është një skenar tradicional takimesh. Ata kanë një marrëdhënie të thellë personale dhe ai është një instruktor për të dhe fëmijët. Nëse do të jetë ndonjëherë më shumë se kaq apo jo, është në tryezë për diskutim.

Por People gjithashtu thekson se një burim i dytë i afërt me Bundchen vë në dukje se ylli nuk po e vendos një lidhje në fokus të mendjes së saj.

Ajo është e fokusuar te fëmijët e saj, shëndetin dhe punën e saj. Ajo është e lumtur dhe po kalon shumë. Ajo kishte një Krishtlindje të mrekullueshme në Brazil. Ishte udhëtimi i përsosur. Ajo është e emocionuar dhe shpreson për vitin e ri. Viti i kaluar ishte i vështirë, por ajo është e bindur se gjërat do të vazhdojnë të përmirësohen nga këtu. Ajo nuk është penduar. Ajo i uron më të mirën Tomit, por është e bindur se divorci ishte zgjedhja dhe zgjidhja e duhur.