Celebrities Gossip Showbiz

Banorët përfitojnë 10% të buxhetit, çfarë ndodhi që morën këtë dënim?

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Mëngjesin e sotëm Liami ka shtypur butonin e kuq, dhe për pasojë banorët kanë arritur të fitojnë 10% të buxhetit. Ata e kanë pritur këtë vendim me brohorima, teksa disa prej tyre kanë kërkuar edhe që buxhetin ta kenë personal dhe mos të blihen më cigare.

Pavarësisht se është munduar të jetë sa më hermetik sa i përket jetës së tij private, pasditen e sotme, Liami ka hapur zemrën e tij me Françeskën. Teksa të dy kanë qenë të ulur në oborr, Liami ka treguar arsyen se pse ishte ndarë nga e dashura e tij. Banori ka treguar se për shkak të punës së tyre, kanë qenë larg njëri-tjetrit, duke bërë që të niste xhelozia mes njëri-tjetrit.