Celebrities Gossip Showbiz

Bora Zemani ngre dyshimet se mund të jetë në një pritje të ëmbël!

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald Veshaj dhe së fundmi si prezantuese e “Dancing With The Stars”, programi më i përfolur i kërcimit.

Mbrëmjen e djeshme Bora dhe Donaldi ka qenë të ftuar në festën e ditëlindjes së këngëtares, Xhensila Myrtezaj dhe Bora ka postuar një video në Instastory me Donaldin nga festa dhe ajo çfarë ka shkruar i ka bërë ndjekësit të mendojnë se moderatorja ka dashur të nënkuptojë diçka dhe ajo është se mund të jetë në një pritje të ëmbël.

Jemi shnosh cik o jet @donaldveshaj

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Përpos karrierës bukuroshja është gjithashtu shumë e komentuar dhe për momentet e saj private e padyshim ato me të birin janë më të ëmblat. Ashtu si ka qenë dhe postimi më i fundit që prezantuesja ka ndarë me ndjekësit krah Arborit. Nuk ka nevojë për fjalë, puthja dhe përqafimi i tyre tregojnë shumë.