Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Brad Pitt ishte i magjepsur me Paula Yates dhe i dha asaj një unazë…

Brad Pitt thuhet se ishte i magjepsur me personalitetin televiziv të Paula Yates dhe ai i dha asaj një unazë pas shumë flirtimi. Ylli 57-vjeçar i Holliwood-it mendohej se kishte shijuar personalitetin e Paula dhe e adhuroi atë pasi u transferua në Los Angeles me të dashurin e saj të atëhershëm Michael Hutchence, në vitin 1995.

Kanë kaluar 21 vjet që kur Paula vdiq tragjikisht nga një mbidozë droge në moshën 41 -vjeçare. Pasi Paula dhe Brad u takuan, miku i saj, Gerry Agar Fennell, i tha mediave të huaja, se Brad i bëri asaj një dhuratë në shenjë të dashurisë së tij për ish-prezantuesin e “Big Breakfast”.

Paula tha se Brad i dha asaj unazën si “shenjë e dashurisë së tij”.

Ajo më tha se kishte shumë flirt dhe ai i tha se e adhuronte atë. Mbaj mend vetëm që Paula qeshi për kohën e tyre së bashku.

Një nga njerëzit e fundit që e pa Paulën të gjallë ishte këngëtarja Lily Allen, e cila e tregoi hollësisht takimin me yllin në një restorant ku punonte pasi la shkollën në moshën 15-vjeçare. Në autobiografinë e saj të vitit 2018, “My Thoughts Exactly”, Lily rikujtoi detajet.

Restoranti ishte vendi ku të gjithë ata që hulumtonin në media u takuan me njëri-tjetrin për të shkëmbyer thashetheme dhe për të krijuar rrjet gjatë drekës dhe pijeve dhe darkës.

Ylli i popit tha se Paula po hante atë që do të rezultonte të ishte një nga vaktet e saj të fundit, sigurisht e fundit në publik, para se të tepronte me heroinë. Si pjesë e hetimit policor për vdekjen e Paulës, Lily foli me oficerët, duke u treguar atyre ngjarjet.

Ajo u bashkua në drekë me këtë djalë që të gjithë e dinim se ishte një tregtar heroine. Ata ishin larguar së bashku. Ishte pamja më e trishtë.