Celebrities Gossip Magazine

Brenda fejesës madhështore të vajzës së Eminem, Hailie Jade dhe Evan McClintock!

Vajza e Eminem, Hailie Jade Mathers “nuk kishte frikë” për të festuar fejesën e saj me stil. 27-vjeçarja kishte veshur shumë veshje ndërsa ajo dhe i fejuari i saj, Evan McClintock, nderuan momentin historik të marrëdhënies me miqtë dhe familjen në Detroit muajin e kaluar. Në një video në Instagram të lidhjes luksoze, të publikuar më 2 maj, nusja e ardhshme ishte e veshur me fustan bardh e zi.

Mathers ndryshoi veshjen me një bluzë të zezë dhe pantallona të errëta, si dhe një pamje të katërt të kompletuar me pantallona vezulluese, një xhaketë të bardhë me pupla dhe një bluzë crop. Përveç fotove të PDA-së, ndikuesi dha pamje të hollësishme të festës, nga një sfond i shkëlqyeshëm me tullumbace deri te koktejet me firma dhe çanta dhuratash.

Babai 50-vjeçar i Mathers nuk u shfaq në ngarkimin e mediave sociale, duke i lënë ndjekësit e saj të vënë në dyshim pjesëmarrjen e tij në komente. Një fans shkroi:

Të gjithë duan të dinë se ku është babai i nuses.

Një tjetër spekuloi:

Ai është atje! Ajo është vajza e vogël e babit që nuk do t’i mungonte. Por kjo është dita e saj që ajo të shkëlqejë.

Mathers dhe McClintock, 26 vjeç, janë takuar që nga takimi në Universitetin Shtetëror të Miçiganit në vitin 2016, me drejtuesin e rritjes së ndërmarrjes që u ul në gjunjë në shkurt. Ndërsa Eminem nuk është përgjigjur publikisht për momentin historik të marrëdhënies së saj, McClintock kujtoi se mori bekimin e fituesit të Grammy gjatë një episodi të marsit të podcast-it “Just a Little Shady” të partnerit të tij.