Celebrities Gossip Showbiz

Brenda ‘marrëdhënies së qëndrueshme’ të Kanye West me Bianca Censori!

Kanye West dhe Bianca Censori janë lidhur më fort me njëri-tjetrin pas ceremonisë së martesës në janar. Një burim tregon ekskluzivisht për Us Weekly:

Bianca dhe Kanye e kanë frymëzuar me të vërtetë njëri-tjetrin gjatë gjithë marrëdhënies së tyre dhe po dizajnojnë një koleksion rrobash së bashku.

Censori, 28 vjeçe, ka qenë një dizajnere arkitektonik në Yeezy linja e modës e reperit 45-vjeçar me Adidas, e cila ndaloi prodhimin në tetor 2022 që nga nëntori 2020. Insajderi shtoi se vendasja australiane përshtatet pa probleme me jetën personale dhe profesionale të West . Burimi anonim tha:

Ajo ka takuar fëmijët e tij dhe duket se kanë një marrëdhënie shumë të qëndrueshme. Bianca ndihmon për të mbajtur Kanye të përqendruar dhe ajo është muza e tij e re kur bëhet fjalë për dizajnin.

Menjëherë pasi çifti doli publikisht me romancën e tyre në janar, Us konfirmoi se dyshja kishin një “ceremoni të vogël martese”. Ndërsa ishte e paqartë nëse bashkimi ishte ligjërisht i detyrueshëm apo jo, një burim tha për Na në atë kohë se momenti historik ishte “shumë real” për West dhe Censori.

Dasma e ulët erdhi më pak se dy muaj pasi reperi “Heartless” finalizoi divorcin e tij nga Kim Kardashian në nëntor 2022. Ish-ët kanë vajzat North, 9, dhe Chicago, 5, dhe djemtë Saint, 7 dhe Psalm, 3. Në fillim të këtij muaji, një burim i tha Us se manjati i SKIMS ishte i lumtur të shihte ish-in e saj duke ecur përpara.

Burimi i brendshëm shtoi:

Kim është në të vërtetë e lumtur që Kanye ka gjetur dikë që e bën atë kaq të lumtur. Ajo e di që të dy kanë lëvizur plotësisht nga marrëdhënia e tyre dhe ajo nuk dëshiron asgjë përveç më të mirës për të.

Burimi shtoi se ylli i Kardashians e dinte se fëmijët e saj ishin “të detyruar të kalonin kohë” me gruan e re në jetën e babait të tyre, veçanërisht North, e cila ndan “një lidhje veçanërisht të fortë” me artistin e “Flashing Lights”. Burimi deklaroi:

Për sa kohë që North është e kënaqur me të dhe Bianca e trajton mirë, atëherë Kim është plotësisht mirë me të. Kim mendon se është mirë që Kanye ka dikë që kujdeset për të, sepse në fund të fundit, kjo është me të vërtetë gjithçka që ajo dëshiron për të.

Përpara se të dilte publikisht me romancën e tij dhe të Censorit, West u bë tituj në tetor 2022 për bërjen e komenteve antisemitike përmes mediave sociale, duke pretenduar se ai po bënte “vdekje ndaj popullit hebre”.