Celebrities Gossip Showbiz

Cher në një romancë me reperin 40 vjet më të ri?! Fotot romantike të tyre po ‘qarkullojnë’ kudo!

Këngëtarja Cher ka ndezur thashethemet për një romancë të re teksa është parë së fundmi e kapur dorë për dorë me ish-të dashurin e Amber Rose, Alexander “AE” Edwards. Këngëtarja e “Believe” u fotografua me reperin 36 vjeçar, teksa hynin në Craig’s në West Hollywood. Në një moment, AE është parë duke i puthur dorën Cher teksa ishin në një makinë.

Alexander më parë ka qenë në një lidhje dashurie me Rose, me të cilën ka djalin 3-vjeçar të quajtur, Slash. Ish-çifti filloi lidhjen në vitin 2018, por u ndanë pas tre vitesh së bashku pasi AE u kap duke tradhtuar modelen 39-vjeçare me disa femra të tjera. Cher, nga ana tjetër ka qenë e martuar më parë me Sonny Bonon nga 1964 në 1975 dhe Gregg Allman nga 1975 në 1979. Ajo ka djemtë, Chaz, 53-vjeç dhe Elijah, 46-vjeç.

Është diçka shumë e mirë kur artistët mbështesin njëri-tjetrin, sidomos në rastin kur ikonat e muzikës vlerësojnë punën e gjeneratës së re. Së fundmi Cher iu përgjigj një postimi në Twitter që e krahasonte atë me yllin e popit, Dua Lipa, e cila është gati gjysmë shekulli më e re se ajo. Një fanse në Twitter shkroi: “Dua Lipa, Cher e gjeneratës sonë”, mbi një klip të Dua-s që ka një ngjashmëri të dukshme fizike me artisten. Ata kishin postuar një foto të dy këngëtareve krah për krah që duken jashtëzakonisht të ngjashme me flokë të drejtë e të gjatë të zinj dhe veshje të me shkëlqim.