Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Showbiz

Chiara Ferragni bëhet nënë për herë të dytë, ja emri dhe portreti i vogëlushes

Blogerja dhe sipërmarrësja më e famshme italiane Chiara Ferragni ka sjellë në jetën foshnjen e saj duke bërë që ajo dhe bashkëshorti, Fedez të bëhen prindër për herë të dytë. Dyshja njoftuan pritjen e ëmbël në tetor të vitit të kaluar përmes një fotoje shumë të ëmbël.

Këtë lajm kaq të bukur e ka konfirmuar vetë bukuroshja italiane përmes një postimi në Instagram. Chiara nuk është treguar aspak fanatike duke zbuluar për të gjithë botën portetin e vajzës së tyre e cila quhet Vittoria.

Kujtojmë se çifti i famshëm janë edhe prindër të një djali mjaft çapkën të quajtur Leone. Vogëlushi ka ardhur në jetë në vitin 2018-të dhe tashmë sapo ka marrë përsipër detyrën e rëndësishme të vëllait të madh.