Celebrities Gossip

Deputetja më seksi sipas tij?! Ervin Salianji rrëfehet si asnjëherë më parë…

Ervin Salianji ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në emisionin “Top Arena”, ku u intervistua nga Alesia Bami. Kjo e fundit kishte përgatitur disa pyetje ‘pikante’, ku nuk munguan ato për Lulzim Bashën dhe Sali Berishën…

Alesia: Tani kujdes se nuk jemi vetëm se kemi zërin që na dëgjon lart dhe quhet ‘zëri i së vërtetës’, duhet të tregosh vetëm të vërtetën. Mbahesh për të vërtetën apo?

Salianji: Unë flas vetëm të vërtetën.

Alesia: A është e vërtetë, kur punonit në Bashkinë e Tiranës si avokat, Lulzim Basha flinte gjumë 2 me 6?

Salianji: Jo, mund ta kishte nga 6 në 8.

Alesia: Ky është gjumi i bukurisë?

Salianji: Këtë nuk di ta them, nuk kam fjetur me të që ta di (qesh).

Alesia: A është e vërtetë që deputetja Elisa Spiropali është deputetja më seksi?

Salianji: Jo.

Alesia: Kush është më seksi?

Salianji: Po apo jo, më thatë…

Alesia: Ori Nebijaj është më e zonja si deputete se si opinioniste?

Salianji: Këtë nuk di ta them. E zonja është te të dyja.

Alesia: Më mirë një darkë me një deputete apo moderatore?

Salianji: Me një moderatore.

Alesia: A është e vërtetë se ti dhe Berisha do bëni podcast me emër ‘Me Kast’?

Salianji: Po, mundet.

Alesia: A është e vërtetë që Berisha nuk e sheh Europianin?

Salianji: Po, por Shqipërinë e ndjek.

Alesia: Do na thuash ndonjë sekret për Berishën që ne nuk e dimë?

Salianji: Nuk i di sekretet, se nuk kam marrëdhënie përtej politikës.