Celebrities Gossip Showbiz

Dikush e provokoi në lidhje me The Weeknd Selena Gomez-in dhe këngëtarja nuk ngurroi aspak të përgjigjej…

Ylli i muzikës pop Selena Gomez ka reaguar së fundmi ndaj një video të krijuar nga Inteligjenca Artificiale e reagoi që shfaqte këngëtaren duke kënduar këngën “Starboy” të vitit 2016, nga ish-i i saj The Weeknd. “Si iu duket kopertina virale e Selenës së Starboy të krijuar me inteligjencë artificiale?”-shkruante faqja e fansave që shpërndau videon.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by funnylyric (@funnylyric)

Kjo pyetje mori përgjigjë nga vet Serena e cila shkroi: “E frikshme”.

The Weeknd, emri i vërtetë i të cilit është Abel Makkonen Tesfaye e publikoi këngën në nëntor 2016, vetëm dy muaj para se ai dhe Selena të konfirmonin romancën e tyre. Ish-dyshja e njohur u ndanë në tetor 2017 pas një romance 10-mujore. Rikujtojmë, se së fundmi këngëtari na ka njohur më një tjetër dashuri të madhe të tij, përveç muzikës e cila është kafeja.

Ylli i muzikës pop për ata që nuk e dini ka lindur në Toronto, Kanada nga prindër emigrantë nga Etiopia, vend i cili është i njohur për traditën e kafesë. The Weeknd krijoi “Samra Origins”, (Samra, siç është emri i nënës së tij), për të nderuar veten dhe vendin e saj të origjinës. Në veçanti, këngëtari i njohur bashkëpunoi me “Blue Bottle Coffee” dhe krijoi markën e tij të kafesë për të mbështetur vendlindjen e nënës së tij.