Celebrities Gossip Showbiz

Donald Veshaj dhe Bora Zemani martohen së shpejti?

Tashmë ka nisur sezoni i ri i “Pushime On Top”, e cila do të jetë guida e ditëve të nxehta të verës. Të gjithë mund të këshillohemi për destinacione të ndryshme, mundësi pushimi dhe argëtimi në Shqipëri, duke gërshetuar kulturën dhe traditën shqiptare. Këtë verë, pushimet nuk do të jenë të njëjtat. Aventurë, sport, plazh dhe zbulojmë si asnjëherë më parë tek “Pushime on Top” me Eni Shehun dhe Lei Krajën.

Lei dhe Eni kanë arritur të marrin disa intervista eksluzive të disa prej të ftuarve në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës, e cila u zhvillua në 4 Qershor. Një prej tyre ishte me Donald Veshaj,i cili u pyet nëse do të kemi një dasmë të tij dhe të Bora Zemanit së shpejti, ai e anashkaloi përgjigjen e pyetjes duke na lënë përsëri kureshtarë.

Lei dhe Eni kanë arritur të marrin disa intervista eksluzive të disa prej të ftuarve në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës, e cila u zhvillua në 4 Qershor. Një prej tyre ishte me Venera Lumanin dhe Lind Islamin, të cilët zbuluan se kanë planifikuar dasmën e tyre dhe do të jetë këtë vjeshtë.