Celebrities Gossip Showbiz

Edhe në palestër me stil, Madonna na tregon pak nga ushtrimet e saj fizike!

Madje edhe kur shkon në palestër për një stërvitje rigoroze, Madonna është ende një shembull i shkëlqyer i një ikone mode. Të dielën, ajo u shfaq në platformat e saj të mediave sociale dhe postoi një video të saj duke u stërvitur me pesha dhe shirita rezistence, të gjitha ndërsa dukej ylli i rock-ut i lezetshëm në një look tërësisht të zi, me përjashtim të çizmeve të saj stileto argjendi.

Drejtpërsëdrejti nga lart, kamera fikson çizmet e saj argjendi, të cilat vijnë të kompletuara me disa copa theke dhe kopsa, ndërsa superylli legjendar i pop-it bën disa ushtrime fizike. Fotografia kalon në një selfie të afërt të Madonna duke ecur ngadalë me dekoltenë e saj në dukje.

Ylli mund të shihet e veshur me një bluzë të zezë mbi një të brendshme me dantella, së bashku me një shumëllojshmëri gjerdanesh argjendi dhe syze me ngjyrë rozë.

Kujtojmë se Madonna shfaqi lëkurën e saj shumë të lëmuar në një seri fotosh të reja që ndau në Instagram Stories. Superylli 64-vjeçar dukej absolutisht i përsosur dhe me vetulla të zbardhura dhe flokë rozë teksa pozoi me një triko blu dhe xhinse të zeza për një foto që e titulloi ‘Workshop’.