Celebrities Showbiz

Elon Musk bën lëmsh rrjetin X! Publikon foton intime të ish-partneres së tij, Amber Heard!

Elon Musk hyri në platformën e tij të mediave sociale për të treguar modelimin e Amber Heard si një personazh i Overwatch, gjatë kohës kur ata ishin në lidhje mes viteve 2017-2018. Heard modeloi personazhin, e njohur për kostumin e saj të bardhë, aureolën e artë dhe krahët mekanikë, për miliarderin si pjesë e një loje me role që ai e përshkroi si të mrekullueshme.

Veshja e Heard-it ishte paksa më zbuluese, duke ekspozuar gjoksin, krahët dhe këmbët e saj teksa mbante të brendshme dhe një jakë rreth qafës. Aktorja dhe njeriu më i pasur në botë u takuan në vitin 2017 ndërsa divorci i saj ishte në vazhdim nga Johnny Depp, i cili do të bëhej çështja famëkeqe gjyqësore gjatë së cilës të dy akuzonin tjetrin për abuzim në familje.


Në një biografi të themeluesit të Tesla-s, u zbulua se vëllai i Musk nuk e trajtoi me mirësi aktoren e Aquaman. Times raportoi:

Kimbal dhe miqtë e urrenin atë me një pasion që e zbehte neverinë e tyre për Justine Wilson, gruaja e parë e Musk. Është vërtet e trishtueshme që ai bie në dashuri me këta njerëz që janë vërtet të poshtër ndaj tij. Ata janë të bukura, pa diskutim, por kanë një anë shumë të errët dhe Elon e di që janë toksikë.


Grimes, e cila është nëna e tre fëmijëve të Musk, tha:

Rradhitja ime e Dungeons dhe Dragons do të ishte e mirë kaotike. Ndërsa ajo e Amber-it është ndoshta e keqe kaotike.