Celebrities Gossip Showbiz

Familja Beckham duket shumë klas për eventin që mblodhi të gjithë vip-at!

Familja Beckham morën pjesë në hapjen e restorantit Gekko në Miami, Florida. Në krye ishte Victoria Beckham, 48 vjeçe, e cila vendosi një fustan të zi, teksa pozonte pranë bashkëshortit, David, 47 vjeç.

Çiftit iu bashkuan tre nga katër fëmijët e tyre, Romeo, 19, Cruz, 17, dhe 11-vjeçarja Harper, teksa po shijonin kohë familjare. Victoria u shfaq elegante në fustanin e zi, i cili shfaqte një dekolte dhe anët e prera, duke kombinuar veshjen me taka blu. Ndërkohë, David bashkoi një kostum të errët me çorape të bardha.

Ai gjithashtu i ngarkoi gjërat e tij në një çantë të zezë Prada. Pamja e Victoria-s ishte shumë larg nga look-u i saj i relaksuar të nesërmen, me yllin që mbështillej me një peshqir të personalizuar, ndërsa lundronte me familjen e saj në superjahtin e tyre prej 5 milionë paundësh në Miami Bay.

Hapja e restorantit me siguri tërhoqi një turmë të famshëm pasi David dhe Victoria u panë duke pozuar së bashku me Sophie Turner dhe Joe Jonas, si dhe gruan e Grutman, Isabella.

Ndërkohë, vihej re mungesa e Brooklyn Beckham, i cili së fundmi është parë shpesh në prani të gruas së tij, bukuroshes Nicola Peltz. Duket se Brooklyn është tepër i dashuruar teksa së fundmi ka bërë edhe një tatuazh për të.