Celebrities Gossip Showbiz

Familja Beckham shijon pushimet, por dikush mungon!

Ajo po shijon një arratisje familjare plot diell në Miami. Victoria Beckham po argëtohej në diell, ndërsa po dilte me bashkëshortin David dhe fëmijët e tyre Romeo dhe Harper.

Dizajnerja, 48 vjeçe, dukej në humor të mirë teksa u përqafua me burrin e saj në Palm Beach. Ish-Spice Girl dukej e mrekullueshme ndërsa zhytej në pamjet e qytetit. Ajo e ekspozoi trupin e saj me një fustan të bardhë, që i shkëlqente pjesët e saj të nxira dhe të tonifikuara.

Nëna e katër fëmijëve ndërroi takat e saj tipike të larta me një palë sandale të zeza dhe kompletoi pamjen me syze të mëdha. Në mënyrë të sinkronizuar me gruan e tij prej 23 vitesh, David zgjodhi një këmishë të bardhë dhe pantallona të shkurtra të zeza. Ish-futbollisti, 47 vjeç, shkoi zbathur dhe vendosi syze dielli.

Bashkë me prindërit e tyre në shëtitje ishin Harper, 11 vjeç, e cila veshi një fustan veror me lule dhe Romeo, 19, i cili zgjodhi një bluzë të bardhë dhe pantallona të shkurtra gri. Familja i ka kaluar javët e fundit në Miami, por nuk i është bashkuar fëmija më i madh i Beckham, Brooklyn apo nusja e tij e re Nicola Peltz, me të cilën Victoria duket se nuk ka një marrëdhënie të mirë.