Celebrities Gossip Showbiz

Gigi Hadid duket e mahnitshme në pushimet luksoze me familjen e famshme…

Gigi Hadid shfaqi trupin e saj të jashtëzakonshëm me bikini të dielën, teksa u pa duke u dëfryer me Beckhams në superjahtin e tyre me qira në Saint-Tropez. Supermodelja, 27 vjeçe, besohet se është afruar me familjen e famshme pasi ajo është shoqe fëmijërie e Nicola Peltz, e cila u martua me Brooklyn Beckham në prill.

E veshur me një bikini me dy pjesë të verdha, Gigi dukej fenomenale teksa shijonte rrezet e diellit teksa ecte përgjatë kuvertës së bashku me familjen e famshme. Gigi ka ekspozuar barkun e saj të tendosur.

Ajo u vesh me një kimono të bardhë të tejdukshëm me pika, me detaje dantelle përgjatë trupit dhe vendosi një palë syze dielli me kornizë të verdhë pastel. Gigi dukej në humor të mirë në shëtitje teksa bisedonte me Beckhams në varkë, me David dhe Victoria që shiheshin duke shijuar motin së bashku me djalin Cruz, 17 vjeç dhe të dashurën e tij Tana Holding.

Victoria mbajti një profil të ulët me një kapele, ndërsa David tregoi muskujt e tij teksa qëndronte pa fanellë dhe kishte veshur një palë pantallona të shkurtra jeshile. Tana dukej elegante me bikini blu elektrike, ndërsa i dashuri i saj Cruz kishte veshur një palë pantallona të bardha teksa luante futboll në kuvertën e sipërme.