Celebrities Gossip Showbiz

Pak para ditëlindjes, Gigi Hadid shihet bashkë me nënën e saj Yolanda!

Gigi Hadid hodhi një vështrim të shkurtër të mesit të saj të tonifikuar me një triko mbi një bluzë të gjatë të bardhë të prerë ndërsa po shkonte për një shëtitje me nënën e saj Yolanda dhe të dashurin Joseph Jingoli në Nju Jork të enjten.

Vetëm një ditë përpara ditëlindjes së saj të 27-të, supermodelja u pa duke ecur në krah të nënës së saj me një palë pantallona gri me vija gri dhe çizme kafe, ndërsa mbante një çantë të vogël kafe nga Levain Bakery. Ajo e kompletoi look-un e saj të rastësishëm me një palë syze dielli të vogla dhe një gjerdan me rruaza jeshile, ndërsa flokët e saj bjonde platin i binin mbi supet e saj.

Ndërkohë, Yolanda kishte golf të zi dhe streçe lëkure të ngushta. Vajza 1-vjeçare e yllit të kopertinës së Vogue, Khai, nuk dukej të ishte e pranishme teksa morën disa nga biskotat më të famshme të Nju Jorkut me çokollatë me arra. Gigi mirëpriti fëmijën e saj të parë, me Zayn Malik në shtator të vitit 2020, por çifti u nda në shtator pas një sherri fizik ku këngëtari 29-vjeçar thuhet se ka goditur nënën e Gigi.

Në atë kohë, burimet i thanë US Weekly se Gigi po takohej me avokatë për të diskutuar çështjet e kujdestarisë së vajzës së saj 1-vjeçare Khai mes përplasjes së hidhur me Zayn, i cili do të jetë gjithmonë pjesë e jetës së saj.