Celebrities Gossip Showbiz

Gjendje mjaft e rënduar psikologjike, partnerja e Gerard Pique kërkon ndihmën e psikologut!

Më 12 janar, u rikthye akoma dhe më shumë vëmendja tek ndarja e çiftit pas publikimit të “Sessions #53” të Bizarrap dhe Shakira. Nëse krijimet e Bizarrap tashmë kanë një shtrirje të jashtëzakonshme, një bashkëpunim me Shakirën ishte i mjaftueshëm për të arritur rekorde historike. Në këngë këngëtarja bëri komente të ndryshme për ish-partnerin Gerard Pique, me të cilin u nda në vitin 2022.

Me këngën kaq virale, të gjithë po flisnin për kolumbianin dhe futbollistin. Megjithatë, ajo që ka qenë më shqetësuese nuk kanë qenë fjalët e saj ndaj Piques, por ndaj partneres aktuale të futbollistit, Clara Chia. Mesa duket e reja nuk ndihet rehat me stuhinë që ka nisur si pasojë e këngës, e cila ka bërë që ajo të kërkojë ndihmë për shkak të presionit psikologjik.

Ajo që është e qartë është se identiteti i saj nuk është më sekret dhe presioni i të qenit gruaja tjetër ka filluar të ndikojë në jetën e saj. E ndalojnë në rrugë, i këndojnë këngën, të gjithë e njohin dhe pasi është një vajzë mjaft e turpshme”, theksoi një javë më parë Lorena Vazquez nga ‘Mamarazzi’.

Tashmë këtë të shtunë në ‘Fiesta’, gazetari Saul Ortiz ka dhënë disa detaje më tej për situatën.

Ajo ka qenë në shtëpinë e prindërve të saj për rreth tetë ditë. Ajo ka nevojë për një strehë sepse gjendja e saj shpirtërore nuk është e mirë. Nuk është e lehtë të jesh një vajzë 23-vjeçare dhe të jesh në vëmendjen e Spanjës dhe të gjithë botës. Kjo ka ndikuar tek ajo dhe sigurisht duhej të bënte një hap larg.

Përveç kësaj, Marisa Martin Blazquez dha një informacion të ri, i cili shpjegoi më tej vështirësitë që ka pasur e reja.

Ajo ka nevojë për ndihmë në nivele të tjera, më të veçanta, nga ekspertë nga psikologë.