Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Kanye West po dërgon sinjale drejt Kim Kardashian?!

Këngëtari Kanye West dhe figura e njohur televizive Kim Kardashian janë ndarë vetëm pak kohë më parë. Ndërkohë, vahdojnë të qarkullojnë thashetheme rreth dyshes nëpër mediat shqiptare dhe të huaja. Edhe këtë herë veprimi i Kanye West nuk mund të mbetet pa u komentuar.

Artisti u bë tepër emocional teksa këndonte një këngë gjatë festës për albumin e tij “DONDA”. Ka aludime se ajo performancë ishte pikërisht drejtuar Kim. Ky moment i ndjerë duket se lidhej me Kim pikërisht pët vargjet që Kanye këndonte.

Unë po humbas familjen time/Ajo më pyet se pse u largova

Teksti ishte vërtet emocionues teksa nuk i përket ndonjë këngë të artistit. Kujtojmë se ai dhe Kim i dhanë fund martesës 6-vjeçare, nga e cila kanë katër fëmijë, North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Duket se fansat e çiftit po përpiqen të gjejnë lidhje mes dyshes në gjithçka që bën secili prej tyre. Ata shpresojnë jo vetëm te dedikimet ndaj njëri-tjetrit, por edhe te një ribashkim i mundshëm ndoshta.

Ndërkohë, kujtojmë se vetëm pak ditë më parë ish-çifti udhëtoi së bashku me fëmijët e tyre. Ata kaluan një kohë të mirë në prani të njëri-tjetrit në San Francisco dhe duket se debatet ia lanë së shkuarës tashmë, duke dashur të përqëndrohen në rritjen e shëndetshme të fëmijëve të tyre.