Celebrities Gossip Showbiz

Kendall Jenner dhe i dashuri Bad Bunny shijojnë ndeshjen Lakers-Golden State Warriors ndërsa romanca e tyre lulëzon!

Kendall Jenner dhe i dashuri i saj Bad Bunny shijuan një natë në Los Anxhelos të premten. Ylli 27-vjeçar i Kardashians dhe superylli 29-vjeçar i muzikës dukej se po kalonin shumë mirë teksa shikonin lojën. Lakers përfunduan duke eliminuar Golden State Warriors në ndeshjen e gjashtë të gjysmëfinaleve të Konferencës Perëndimore, 122–101.

Kendall dhe Bad Bunny ishin vetëm disa nga personazhet e famshëm në lojë, pasi yjet duke përfshirë Jack Nicholson, Michael B. Jordan dhe Jack Harlow ishin gjithashtu të pranishëm. Kendall shkëlqente në një bluzë të bardhë, e cila zbuloi një nuancë të belit të saj të tonifikuar.

Ajo e kompletoi look-un me një fund ngjyrë kafe me lara-lara që e vinte fokusin tek këmbët e saj të gjata dhe të nxira. Ylli i pasarelave e finalizoi veshjen e saj me një palë çizme me stampa gjarpëri deri tek gjuri. Ajo solli me vete edhe një xhaketë lëkure të zezë të cilën e mbante në krah dhe flokët brune i stiloi drejt me pjesën e mesme.

Bad Bunny dukej se ishte koordinuar me Kendall, pasi kishte veshur një xhaketë lëkure të zezë. Ai kishte veshur një këmishë të bardhë me pantallona të zeza dhe çizme kaubojje me printime të bardha gjarpëri që plotësonin ato të Kendall-it. Çiftit iu bashkua miku i Kendall-it, Travis Bennet. Ai dhe fotografja Renell Medrano u ulën në anën tjetër të Kendall.