Celebrities Food & Drink Gossip Showbiz

Kjo është çokollata e preferuar e Margot Robbie!

Aktorja 32-vjeçare na befasoi me përgjigjet që kishte një sërë ushqimesh të preferuara, të cilat përfshinin çokollatën “Tim Tam” të Arnott, ëmbëlsirat “Pods”, “Chicken Shapes” dhe “Burger Rings”. Aktorja e emocionuar i tha Diego Calva-s, me të cilin ka luajtur një filmin të titulluar “Babylon”, që ishte i ulur pranë saj:

Shiko, më në fund mund të marr një çokollatë “Tim Tam”. Ju mund të merrni një kavanoz me perime ose çfarëdolloj gjëje tjetër nëpër udhëtime jashtë shtetit, por si çokollatat “Tim Tams” nuk ka. Këto janë flori.

Më herët në këtë intervistë, Margot zbuloi arsyen e habitshme pse miqtë e saj të shkollës e quajnë me dashuri ‘Maggot’. Margot i tha panelit:

Ky ka qenë pseudonimi im që kur isha gjashtë vjeç. Mendoj se një mësuese zëvendësuese bëri një gabim në thirrjen e parë dhe tha “larva” dhe të gjithë shokët e mi të klasës qeshën. Nuk mund të zgjedhësh një pseudonim. Të tjerët ta vendosin atë ty.

Ylli i “The Wolf of Wall Street” vazhdoi duke thënë se në atë kohë ajo shpresonte se gabimi i emrit do të ishte kthyer në një kujtim të largët në kohën e adoleshencës, por ‘ja ku jemi’ ende duke folur për këtë gjë pothuajse më shumë se dy dekada më vonë. Gjatë premierës së filmit “Babylon” të së hënës mbrëma në Sidnei, Margot po fliste me gazetarin humorist Justin Hill kur një nga miqtë e saj bërtiti:

Hej, ‘krimb’!

Justin më vonë ngarkoi klipin në TikTok dhe fansat e Margot u tërbuan pas reagimit të saj, cili ishte me këmbë në tokë. Një fanse e saj kishte shkruar:

Ajo duket shumë rehat dhe e lumtur për këtë gjë.

Gazetari Justin është përgjigjur:

Ajo po shkëlqente gjatë gjithë kohës, ishte mjaft e bukur për t’u parë.