Celebrities Gossip Showbiz

“Kjo është vajza ime”/Julia Fox mbështet romancën e Emily Ratajkowski dhe Harry Styles!

Julia Fox po jeton për epokën e vajzës beqare të Emily Ratajkowski. Ylli i “Uncut Gems” komentoi të dielën në një postim në “Page Six” në Instagram për të shprehur mbështetjen e saj për shokun e saj supermodele, i cili së fundmi u pa duke u shoqëruar me Harry Styles. Fox, 33 vjeçe , shkroi në seksionin e komenteve, duke shtuar emoji me sytë e zemrës:

Kjo është vajza ime!

Postimi i referohej një videoje të mbushur me momente të Ratajkowski, 31 vjeçe, dhe Styles, 29 vjeç, që u shfaq gjatë fundjavës, në të cilën të dy u kapën duke u puthur në mënyrë franceze. Në pamjet e publikuara nga Daily Mail, Ratajkowski dhe Styles dukeshin të rrethuar nga njëri-tjetri pas ndarjes së tyre nga Sebastian Bear-McClard dhe Olivia Wilde.

Ratajkowski bëri kërkesë për divorc nga Bear-McClard shtatorin e kaluar, ndërsa Styles u largua me Wilde në nëntor 2022. Gjatë kohës që ishte beqare, Ratajkowski është parë në takime me disa të famshëm gjatë muajve të fundit, duke përfshirë Pete Davidson, Eric André, Jack Greer dhe DJ Orazio Rispo. Sa i përket Styles, kjo duket të jetë shpërfaqja e tij e parë e profilit të lartë që nga ndarja e tij nga Wilde, 39 vjeç.

Të dy filluan të takoheshin në fillim të vitit 2021 pasi regjisori i “Don’t Worry Darling” u nda nga Jason Sudeikis në nëntor 2020. Siç është raportuar më parë nga Page Six, Fox dhe Ratajkowski kanë qenë miq të mirë prej vitesh. Së fundmi ata u shprehën të sinqertë për marrëdhëniet e tyre me seksin gjatë një episodi të podcast-it “High Low With EmRata” të modeles. Fox tha:

Seksi për mua ka qenë gjithmonë i njëanshëm, por mendoj se të gjitha femrat mund ta thonë këtë. Pra, është sikur, nëse nuk kam vërtet nevojë për asgjë nga ju, nuk e shoh kuptimin. Edhe unë jam shumë e pandjeshme ndaj seksit. Thjesht nuk është emocionuese për mua.

Në përgjigje, Ratajkowski tha se asaj “i pëlqen seksi”, për të cilën Fox ndau:

Shiko, nuk më pëlqen. Mund të bëj edhe pa të. Unë jam shumë mirë.

Ratajkowski shtoi:

Unë mendoj se kur je seksualizuar kaq e re, njerëzit mendojnë se je vërtet e varuar nga seksi.

Fox, e cila u takua shkurtimisht me Kanye West pas ndarjes së tij nga Kim Kardashian ishte martuar më parë me Peter Artemiev, me të cilin ndan djalin e saj 2-vjeçar, Valentino. Ratajkowski është gjithashtu nënë e djalit 2-vjeçar Sylvester me Bear-McClard.