Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Kylie Jenner dhe Travis Scott presin me padurim anëtarin e ri të familjes!

Me Kylie Jenner, Travis Scott dhe Stormi Webster që po përgatiten për anëtarin më të ri të familjes, një burim hodhi dritë mbi atë që ylli i “KUWTK” ka bërë përpara ardhjes së fëmijës së saj të dytë. Është vetëm çështje kohe që fëmija i Travis Scott dhe Kylie Jenner të vijë. Ndërsa pritja vazhdon për ardhjen e vogëlushit të çiftit, ylli në pritje ka kaluar kohë cilësore me njerëzit e dashur. Një burim për mediat e huaja është shprehur si më poshtë.

Ajo është duke u shoqëruar me familjen e saj dhe disa miq të ngushtë dhe vetëm po qetësohet derisa të vijë fëmija. Asaj i pëlqen të jetë në shtëpi dhe ka bërë gati çerdhen.

Stormi po përgatitet gjithashtu për anëtarin më të ri të familjes.

Stormi është vërtet e emocionuar që do të jetë motra e madhe dhe flet për fëmijën gjatë gjithë ditës. Ajo është plotësisht e vetëdijshme dhe është shumë e emocionuar.

Sa i përket babait që do të bëhet së shpejti prind i dy fëmijëve, burimi është shprehur si më poshtë.

Travis ka qenë pranë saj dhe e ka mbështetur shumë gjatë shtatzënisë. Ata kanë qenë padyshim të pandarë dhe të mbështetur tek njëri-tjetri. Të dy janë të emocionuar për ardhjen e bebit.