Celebrities Gossip Showbiz

Trekëndëshi Scott-Kourtney-Travis, kryefjalë e episodit të ri të “The Kardashians”!

Kim Kardashian sulmoi Kendall Jenner sepse kishte vënë në dyshim ndjenjat e Scott Disick në festën e fejesës së Kourtney me Travis Barker. Themeluesja e “SKIMS” i tha Kendall që t’i lërë të shijojnë natën e tyre pasi ajo filloi të fliste për ish-in e Kourtney gjatë festës. Gjatë episodit më të fundit të The Kardashians, Kendall u ul me Kim, Khloe dhe Kylie, kur ajo tha:

A keni simpati për Scott? Si, ​​a keni simpati për pozicionin në të cilin është ai? Sepse nuk duket si të keni.

Kim u shpreh:

Ai gjithashtu kishte pesë, gjashtë vjet për ta kaluar këtë. Djema, a jemi kaq të çmendur që po flasim për këtë? A mund të flasim për këtë nesër dhe t’i lëmë ata të shijojnë natën e tyre.

E sapofejuara Kourtney ka treguar në një rrëfim:

Jam e ndjeshme ndaj tij dhe ndjenjave të tij dhe komunikoj me të për fëmijët dhe sigurohem që ai të jetë mirë, por përtej kësaj sapo u fejova. Dua të jem e lumtur dhe të shijoj momentin.

Nuk ishte vetëm Scott që nuk ishte i emocionuar për fejesën e Kourtney me bateristin e Blink 182. Sipas Kourtney, vajza e saj Penelope e përjetoi keq. Pas propozimit, ajo kuptoi se kishte humbur disa telefonata nga vajza e saj. Ajo e telefonoi prapa dhe tha:

Dëshironi të dini se cila ishte surpriza ime? U fejuam!