Celebrities Gossip

Lanë familjen mbretërore për të bërë një reality show?! Princ Harry dhe Meghan Markle kritikohen ashpër…

Princit Harry dhe bashkëshortes Meghan Markle u është thënë se duhet të kenë një jetë pasi u tallën në një shfaqje televizive amerikane. Kjo vjen pasi ish-anëtarët e familjes mbretërore ishin përfolur se do të bënin shfaqjen e tyre të realitetit televiziv të stilit Kardashian.

Raportet përçarëse u diskutuan në Wendy Williams Show këtë javë, nga komediani i ftuar special Michael Rapaport, i cili kishte shumë për të thënë për sipërmarrjen e fundit të përfolur të çiftit. Në shfaqjen, ku audienca shpërtheu në të qeshura, zoti Rapaport tha:

Princi Harry dhe Meghan Markle do të bëjnë një shfaqje televizive sipas Page Six. Ata i lanë kamerat në shtëpinë e tyre për një projekt të këndshëm, burime thonë se ndoshta mund të jetë për ndarjen e tyre me Familjen Mbretërore.

Ju të dy, ju duhet të keni një jetë. Ju u larguat nga Familja Mbretërore për të bërë një reality show.

Princi Harry dhe Meghan Markle janë duke filmuar për Netflix si pjesë e marrëveshjes së tyre të transmetimit prej 100 milionë dollarësh, është raportuar. Familja mbretërore thuhet se po xhironte me ekipin e produksionit në rezidencën e tyre prej 14 milionë dollarësh në Montecito, me të paqartë nëse në shfaqje do të luajnë Archie dhe Lilibet.