Celebrities Gossip Showbiz

Romanca e re e Brad Pitt me Ines de Ramon, por a i ka takuar ajo 6 fëmijët e tij me Angelina Jolie?

Një çështje familjare? Brad Pitt dhe Ines de Ramon po marrin kohën e tyre kur bëhet fjalë për të bërë pjesë fëmijët e aktorit të ‘Fight Club’, një burim zbulon ekskluzivisht në numrin e fundit të Us Weekly.

“Brad e adhuron Inesin dhe gjërat po shkojnë shumë mirë”, thotë burimi i brendshëm, duke vënë në dukje se afërsia e tyre nuk është bërë ende e njohur tek gjashtë fëmijët e Pitt, të cilët ai i ka së bashku me ish-bashkëshorten Angelina Jolie.

Fëmijët e yllit 59-vjeçar të Babilonisë – Maddox, 21, Pax, 19, Zahara, 18, Shiloh, 16 dhe binjakët Vivienne dhe Knox, 14 vjeç – “nuk e kanë takuar atë ende dhe ajo nuk e ka takuar Angie”. shpjegon burimi. “Marrëdhënia është ende mjaft e re, kështu që do të duhet pak kohë përpara se të njihet me pjesën tjetër të familjes.”

Jolie, 47 vjeçe, bëri kërkesë për divorc nga Pitt në shtator 2016 pas dy vitesh martesë dhe më shumë se 10 vitesh së bashku. Ish partnerët aktualisht janë ende të përfshirë në një betejë të rrëmujshme për kujdestarinë mbi fëmijët e tyre më të vegjël.

Për më tepër, aktori i Moneyball ngriti një padi në shkurt 2022 kundër yllit të Tomb Raider, duke pretenduar se ajo shiti aksionet e saj në kantinën e tyre Château Miraval pa dijeninë e tij. Në përgjigje të betejës ligjore, Jolie pretendoi në dokumentet e gjykatës në tetor 2022 se Pitt ishte abuzues fizikisht dhe emocionalisht gjatë martesës së tyre.

“Brad ka zotëruar gjithçka për të cilën është përgjegjës që nga dita e parë – ndryshe nga pala tjetër – por ai nuk do të zotërojë asgjë që nuk ka bërë,” tha Anne Kiley, një avokate e Pitt për Na në një deklaratë në atë kohë, duke vënë në dukje se do të t’i përgjigjet akuzave në gjykatë. “Ai ka qenë duke marrë fund të çdo lloj sulmi personal dhe keqinterpretimi.”

Aktori i “The Once Upon a Time …” në Hollywood, megjithatë, nuk i ka lënë problemet e tij ligjore të pengojnë marrëdhënien e tij me de Ramon, 32 vjeçe.

“Gjërat po bëhen më serioze” mes dyshes, thotë burimi për Na. Ndërsa de Ramon ka marrë vulën e miratimit nga miqtë e tij.

“Brad dhe Ines po kalojnë një kohë vërtet të mrekullueshme me njëri-tjetrin,” tha një burim i dytë ekskluzivisht për Na në janar.

“Brad ka qenë vërtet mbështetës për Inesin ndërsa ajo po kalon divorcin e saj, sepse ai e kupton se si mund të jetë”, tha një burim tjetër për Us muajin e kaluar. “Megjithëse Brad e di se Ines është plotësisht e pavarur dhe mund të kujdeset për gjërat vetë, ai e ka bërë të ditur se ajo gjithmonë mund t’i hapet atij për çdo gjë.”