Celebrities Gossip Showbiz

Brad Pitt feston 59-vjetorin me të dashurën 30 vite më të re!

Brad Pitt u pa duke festuar ditëlindjen e tij të 59-të me dashurinë e re Ines de Ramon në një festë të Hollywood-it të shtunën. Fituesi i Oscar-it u shfaq me një këmishë gri, pantallona të gjera dhe këpucë të bardha teksa po dilte nga një makinë me ish-in e Paul Wesley-t, 29-vjeç, e cila dukej elegante me një pallto.

Ines, e cila u pa duke u afruar me Brad-in në një koncert të Bonos muajin e kaluar, kishte flokët e saj me valëzime të buta dhe me bizhuteri vezulluese ndërsa përqafoi Brad-in përpara se dyshja të qeshnin me të madhe.

Brad dukej komod dhe i relaksuar në shoqërinë e Ines, ndërsa dyshja ndanë një shaka përpara se Brad të shihej duke mbajtur një përzgjedhje dhuratash. Kjo vjen disa ditë pasi dyshja u panë në festën e Los Angeles për filmin e tij të ri Babiloni të enjten. Dyshja thuhet se janë në lidhje për disa muaj me burimin që i tha botimit:

Brad është vërtet i dashuruar me Ines. Ata u njohën përmes një miku të përbashkët. Ajo është shumë e bukur. Ines është e lezetshme, argëtuese dhe energjike. Brad i pëlqen të kalojë kohë me të.