Celebrities Gossip Showbiz

“Me trëndafila të kuq…”, Beniada Nishani na tregon më shumë rreth djalit misterioz!

Top Arena është një emision i dedikuar kampionateve më të rëndësishme të futbollit, Kupa e Botës dhe Kampionati Europian i Futbollit. Që prej vitit 2006 Top Channel organizon në verë një emision të dedikuar këtyre eventeve të mëdha të futbollit. Edhe këtë vit gjatë muajve qershor-korrik çdo natë do jemi me TOP ARENA për të ndjekur nga afër Kampionatin Europian EURO 2024 që zhvillohet në Gjermani. Këtë edicion Europiani merr më shumë vlerë për pjesëmarrjen e Kombëtares shqiptare.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në Top Arena ka qenë modelja dhe ish-banorja e “BBV1”, Beniada Nishani. Pas daljes nga Big Brother bukuroshja nisi një lidhje me vëllain e Arbër Hajdarit, Blertin, lidhje e cila përfundoi para disa kohësh. Gjatë intervistësme pyetjet pikante nga Alesia Bami, Beniada është ngacmuar sigurisht për jetën e saj personale ku tregoi se nuk është në një lidhje.

Alesia: A është e vërtetë që të ka rrëmbyer zemrën një djalë misterioz?

Beniada Nëse është një djalë misterioz t’i bëjmë një thirrje këtij djalit të shfaqet dhe të më dërgojë trëndafila të kuq, se mund ta pranoj pse jo

Alesia: Familja a të kërkon që të bëhesh me fëmijë sa më shpejt?

Beniada: Babi nuk më ngacmon shumë, ndërsa mami më thotë që t’a mendojë

E ftuar ditën e djeshme në një intervistë me Lei Krajën ka qenë modelja dhe ish-banorja e ‘BBV2″, Jori Delli, e cila ka treguar edhe të reja nga lidhja e saj me reperin italian Fred De Palma. Beniada Nishani, Heidi Baci dhe Jori kanë spikatur në “BBV”, pasi kanë qenë të vetmet vajza shqiptare të rritura në Itali që kanë marrë pjesë në atë format e për këtë fansat i kanë krahasuar shumë me njëra-tjetrën. E pyetur se mes Beniadës dhe Heidit, cila ka pasur performancë më të mirë, Jori është shprehur.