Celebrities Gossip Showbiz

Miqtë e Leonardo Di Caprio mendojnë se Gigi Hadid tani është një ‘pengesë’ për të!

Dashuria dhe lidhjet e Leonardo DiCaprio janë shpesh në titujt kryesorë të lajmeve, por zakonisht ndodh sepse ai ka një të dashur që është shumë më e re se ai. Këtë herë, 48-vjeçari po bën bujë pasi miqtë e tij mendojnë se Gigi Hadid, e cila është 28 vjeçe, po i merr të gjithë kohën dhe e ndalon të shoqërohet me të gjithë miqtë e tij.

Kjo sipas një burimi të brendshëm që ka folur për RadarOnline për DiCaprion dhe Hadid, për të cilët fansat duket se janë shumë të interesuar. Burimi ka thënë se DiCaprio zakonisht shumë i shoqërueshëm është shumë i zënë këto ditë.

Ai është shumë më pak i disponueshëm për netët dhe takimet e pokerit, dhe miqtë po fajësojnë Gigi për monopolizimin e të gjithë kohës së tij. Leo është duke rregulluar normalisht kroçerat verore tani, me të dhe djemtë dhe disa zonja të veshura me bikini. Por ai e ka lënë të shkojë edhe këtë, dhe po flet për një pushim të vetëm me modelen Gigi.

Ka pasur shumë konfuzion në lidhje me marrëdhënien e DiCaprios dhe Hadid pasi ata u lidhën së bashku në fillim të vitit. Më pas dukej se lidhja nuk ishte më, por që atëherë ata janë parë sërish bashkë në publik. “Leo kishte sy vetëm për Gigi-n”, tha burimi, i cili shtoi se ishte e qartë se të dy ishin padyshim “ende për njëri-tjetrin”.