Celebrities Gossip

Mos ndoshta kthimi tek ishi po bëhet trend? Angelina Jolie fotografohet me…

Angelina Jolie është fotografuar teksa ka dalë sërish me ish-bashkëshortin e saj, Jonny Lee Miller. Ish-çifti u fotografuan duke shijuar një darkë së bashku të hënën në Beverly Hills të Kalifornia-s. Ylli i ‘Maleficent’, e cili ende po lufton me çështjen e divorcit me Brad Pitt, ishte në makinën e Miller para se ata të largoheshin së bashku.

Masked up: The former married couple were both seen with face coverings before removing them as they drove off together

Jolie dhe Miller, u martuan në vitin 1996 e deri në 1999, pas takimit të tyre të parë të fillimit të thrillerit të tyre ‘Hackers’ në vitin 1995. Ndërkohë që është e sigurtë se do të flitet për një ribashkim të mundshëm mes dyshes.

Çifti ka filluar që të takohen përsëri kohëve të fundit, kur në qershor të këtij viti Jolie u pa duke arritur në apartamentin e Miller në Nju Jork, ndërsa mbante në dorë një shishe verë të shtrenjtë. Ajo u pa duke u larguar disa orë më vonë.

Bukuroshja fituese e ‘Oscar’-it ndan kujdestarinë e të dy fëmijëve Pax dhe Knox me ish-bashkëshortin Pitt, përveç Maddox, Zahara, Shiloh dhe Vivienne.

Rikujtojmë se Jolie dhe The Weeknd janë shoqëruar tri herë që nga qershori i këtij viti, me daljen më të fundit më 25 shtator në Giorgio Baldi në Santa Monica.

Në lidhje me këtë një burim i brendshëm ka thënë për ‘E! News’ më 29 shtator, se:

Ata kanë folur kohët e fundit për partneritet në disa projekte humanitare së bashku. Ata kanë shumë të përbashkëta. Ata e tërhoqën atë plotësisht pas takimit të tyre të parë në fillim të kësaj vere dhe kanë mbajtur kontakte që nga ajo kohë. 

Vlen pë tu theksuar fakti se Angelina dhe ish-bashkëshorti i saj Brad Pitt ranë dakord për një vendim të kohëve të fundit për të hequr një urdhër ndalimi të përkohshëm mbi pasuritë e tyre, i cili u vendos gjatë procedurave të divorcit. Sipas ET, kjo i lejon ish-çiftit të shesë pronat që kanë pasur në pronësi gjatë periudhës së martesës së tyre, gjë që me sa duket Jolie mund të shesë 50% të pronës luksoze që ata zotërojnë në Francë.