Celebrities Gossip Showbiz

Një ekspozitë nga Donald Veshaj? Bora Zemani zbulon për herë të parë pak nga arti i tij!

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald Veshaj dhe së fundmi si prezantuese e “Dancing With The Stars”, programi më i përfolur i kërcimit.

Dihet se përveç se aktor dhe moderator, Donaldi është edhe piktor edhe pse këtë gjë ai nuk para e poston në rrjete sociale. Ditën e sotme këtë ka vendosur ta bëjë Bora, e cila publikuar disa video brenda studios së Donaldit, duke na zbuluar disa nga veprat e tij të artit, duke ngritur dyshimet se së shpejti mund të ketë një ekspozitë.

Lei dhe Eni kanë arritur të marrin disa intervista eksluzive të disa prej të ftuarve në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës, e cila u zhvillua në 4 Qershor. Një prej tyre ishte me Donald Veshaj,i cili u pyet nëse do të kemi një dasmë të tij dhe të Bora Zemanit së shpejti, ai e anashkaloi përgjigjen e pyetjes duke na lënë përsëri kureshtarë.