Celebrities Gossip Showbiz

Një performancë magjike! Adele surprizon fansat në koncertin e saj!

Adele tronditi fansat kur u zhduk nga skena në Las Vegas gjatë fundjavës. Ylli, 34 vjeç, e cila më në fund nisi rezidencën e saj të shumëpritur në Caesars Palace të premten, i habiti të gjithë gjatë momenteve të fundit të shfaqjes, kur u zhduk nën një shi me konfeti vezulluese rozë.

Videoja e finales magjike ka pushtuar rrjetet sociale, duke magjepsur numrin e madh të fansave të këngëtares. Të gjitha fytyrat e tronditura të emoji-ve ishin të bollshme, ndërsa një fanse shkroi në Twitter:

Adele kurrë nuk e bën të njëjtën shfaqje, ajo gjithmonë na suprizon. Unë të dua.

Truku mahnitës ndodhi kur fituesja e Grammy-t po këndonte këngën e fundit të natës Love is a Game. Teksa ajo këndonte notat e fundit gjithëpërfshirëse të baladës së saj orkestrale, një sasi masive konfeti rozë të ndezur ra nga tavani, pikërisht në kokë të Adele. Kur konfeti u pastrua, ikona ishte zhdukur.

Dhe kjo dukej se ishte ndjenja e përgjithshme në mediat sociale, ndërsa Adele i dëshmoi botës pse rezidencës së saj në Las Vegas ia vlente pritja. Performanca e parë befasuese e Adele në rezidencën e saj Weekends with Adele, e cila zgjat nga 18 nëntori deri më 25 mars 2023, vjen pas anulimit të saj në janar.