Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

“Nuk do të jesh besnik ndaj askujt…”/Me një postim Bruna Biancardi ‘thumbon’ partnerin e saj Neymar?!

Marrëdhënia mes Bruna Biancardi dhe Neymar, një prej çifteve më të njohur në botën e futbollit dhe showbiz-it, ka qenë objekt i vëmendjes së vazhdueshme mediatike për shkak të distancës që i ndan shpesh, për shkak të angazhimeve të tyre profesionale.

Së fundmi, Biancardi ka ndarë një mesazh të fshehtë përmes InstaStory-ve të saj në Instagram që ka lënë miliona ndjekës të saj të intriguar dhe mjaft të habitur dhe duke spekuluar për statusin e marrëdhënies së saj me futbollistin.

Në mesazhin në fjalë thuhej:

Nëse nuk je besnik ndaj atyre që janë pranë teje çdo ditë, nuk do të jesh besnik ndaj askujt.

Ky koment i fshehtë nxiti menjëherë spekulime nëse Biancardi po dërgonte një mesazh të fshehur apo po bënte një reflektim personal mbi besnikërinë në marrëdhënien e saj me Neymar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Segue a Cami (@segueacami)

Çifti janë përballur me sfida për shkak të orarit të ngjeshur dhe angazhimeve profesionale dhe e kanë mbajtur lidhjen e tyre jashtë titujve të lajmeve në media kohët e fundit. Megjithatë, ky postim në rrjetet sociale e ka rikthyer marrëdhënien e tyre në qendër të vëmendjes. Ndjekësit dhe fansat e çiftit janë të etur për më shumë detaje rreth asaj që mund të ndodhë në ‘prapaskenë’ dhe nëse ky mesazh i fshehtë tregon ndonjë problem apo sfidë në marrëdhënien e tyre, veçanërisht vetëm pak javë para lindjes së djalit të tyre.

Derisa Biancardi ose Neymar të sqarojnë mesazhin ose të japin më shumë detaje rreth marrëdhënies së tyre, fansat do të vazhdojnë të spekulojnë dhe të mbajnë nën kontroll në rrjetet sociale për të dhëna rreth statusit të romancës së tyre, tani që ai është në Arabinë Saudite dhe ajo në Brazil.