Celebrities Gossip Love & Sex

Olivia Wilde hedh poshtë spekulimet se ka lënë ish-in e saj për Harry Styles!

Olivia Wilde së fundmi ka folur për jetën e saj dhe më shumë për dashurinë. Aktorja foli sinqerisht për Harry Styles dhe se si lidhja e saj me ish-Jason Sudeikis kishte përfunduar përpara se ajo dhe muzikanti të bashkoheshin. Ajo tha për Vanity Fair se:

E gjithë ideja që lashë Jason për Harry-n është krejtësisht e pasaktë. Marrëdhënia jonë përfundoi shumë kohë përpara se të takoja Harry-n. Si çdo marrëdhënie që përfundon, jo gjithçka mbyllet brenda natës. Për fat të keq, unë dhe Jason patëm një rrugë shumë të vështirë dhe zyrtarisht e shpërndamë marrëdhënien drejt fillimit të pandemisë.

Wilde dhe Sudeikis filluan të takoheshin në vitin 2011 dhe ishin të fejuar për disa vite. Në nëntor 2020, u raportua se të dy nuk ishin më bashkë. Ndërsa çifti është përfshirë në një betejë ligjore se ku do të rrisin fëmijët, Daisy dhe Otis, Wilde i shpjegoi Vanity Fair se dy fëmijët e saj e kuptojnë situatën e saj me Sudeikis.

Ata e kuptojnë konceptin e marrjes së vendimeve për të mbrojtur veten dhe për të jetuar një jetë të pavarur dhe të lumtur. Ata vërtet e kuptojnë atë. Unë kam evoluar shumë midis moshës 27 dhe 35 vjeç. E gjeta veten si regjisore. Dhe mendoj se e gjeta veten si një individ.

Nga ana tjetër edhe vetë këngëtari i njohur ka folur për partneren e tij. Harry në një intervistë e fundit me Rolling Stone u shpreh se ai kurrë nuk kishte qenë publikisht me askënd.

Nëse dikush ju bën një foto me dikë, kjo nuk do të thotë që ju po zgjidhni të keni një marrëdhënie publike apo diçka tjetër.