Celebrities Gossip Showbiz

Olta Gixhari tregon si ka lindur shoqëria e saj me Sara Hoxhën!

Dihet tashmë se Olta Gixhari do të jetë pjesë e filmit “Në kuadër të dashurisë” dhe madje në një nga rolet kryesore. “Në kuadër të dashurisë” do të jetë një komedi romantike, ku nuk do të mungojnë të qeshurat, por as lotët. Filmi shfaq një histori dashurie në kohët moderne që ndërlidh jetët e dy njerëzve dhe të familjeve të tyre.

Ditën e sotme Olta ka postuar një ‘Ask’ në Instastory, ku ndjekësit i kanë drejtuar pyetje të ndryshme e një prej tyre ka qenë lidhur me shoqërinë e saj me Sara Hoxhën. Olta është përgjigjur duke treguar se tashmë ato janë shoqe të mira sepse Sara ndryshe nga shumë të tjerë e kupton humorin e saj.

Ma do cuni

Sara është nga njerëzit që ma kupton në ajër humorin, qeshim shumë bashkë

Ditën e sotme Olta ka zhvilluar një ‘Ask’ me ndjekësit e saj në Instagram e një prej tyre e ka pyetur se cili është kujtimi më i bukur i fëmijërisë së saj. Olta është përgjigjur se kujtimet më të bukura janë pushimet me familjen dhe ka postuar një foto me prindërit e saj.