Celebrities Magazine Showbiz

Pas video-s së fundit, fansat janë të sigurt se Taylor Swift është në pritje të ëmbël!

Një video e re e Taylor Swift gjatë turneut të saj Eras është bërë virale dhe thashethemet për një shtatzëni të mundshme me Travis Kelce po bëhen gjithnjë e më të shpeshta. Asgjë nuk është konfirmuar apo mohuar, por këtë herë një video e re tregon një vështrim më të afërt dhe më të qartë se ato që janë bërë virale në të kaluarën.

Videoja arriti shpejt mbi 6 milionë shikime në TikTok dhe Swifties filloi të mbushte seksionin e komenteve brenda pak minutash, duke ndezur një debat për shtatzëninë e mundshme. Ajo që u bë edhe më evidente ishte fakti se fansat e këngëtares “Karma” janë emocionuar së tepërmi për ardhjen e një foshnjeje Kelce-Swift.

Regjistruar nga një fanse e cila ishte në rreshtat e parë, Taylor Swift u shfaq me një kostum të zi të pabesueshëm me gjarpërinjtë me shkëlqim të kuq për të performuar “Delicate” nga epoka e “Reputation”. Nga afër, Swift dukej se kishte një bark më të madh se normalja, gjë që ishte e dukshme nga të gjithë në audiencë.

@joaofpereiraa

LISBOA REPUTOU! “Delicate”- The Eras Tour Lisbon N1 @Taylor Swift @Taylor Nation #taylorswift #taylornation #swifties #swiftie #tstheerastour #theerastour #reputation #fy #fyp #lisbon #lisboa #lisbontstheerastour

♬ som original – João Francisco Pereira

Disa fansa nuk kanë hezituar të mbrojnë këngëtaren, duke u shprehur se femrat kanë tendencë të fryjnë gjatë menstruacioneve apo thjesht kur udhëtojnë, ndaj është normale që trupi të ketë luhatje. Të tjerë këmbëngulën se ishte më se e qartë se këngëtarja ishte tashmë 4-5 muajshe shtatzënë.

Ashtu si çdo thashethem në rrjetet sociale, njerëzit janë të shpejtë për të ndarë pikëpamjet e tyre, por e vërteta është se asgjë nuk është konfirmuar. Fansat presin me padurim të zbulojnë nëse këto thashetheme janë të vërteta dhe janë në kërkim të ndonjë lajmi për çiftin më të famshëm të momentit. Pavarësisht se janë një çift në dukje shumë publik, vetëm koha do ta zbulojë të vërtetën. Pra le të jemi të durueshëm.