Celebrities Gossip Showbiz

E aftë të menaxhojë edhe incidentet e pakëndshme, Taylor Swift e ‘zhgënjen’ fustani i saj në skenë!

Taylor Swift së fundmi ka tërhequr vëmendjen për shkak të një incidenti në skenë. Teksa po performonte këngën e saj më të re, këngëtarja pësoi një problem me fustanin duke zbuluar gjithçka. Megjithatë, artistja ia ka dalë që ta menaxhojë situatën shumë mirë dhe ka marrë duartrokitjet e fansave të saj.

Ylli i muzikës pop mbajti të parin nga tre koncertet e saj në Stokholm, Suedi dhe u shpreh se fansat e saj thyen rekordin e pjesëmarrjes në “Friends Arena”. “Unë jam duke u çmendur për një sërë arsyesh, duke parë kaq shumë njerëz sonte”-komentoi ylli, sipas një shkrimi nga “USA Today”.

E para prej të cilave është se unë kurrë nuk kam qenë në gjendje të luaj një koncert në Stokholm më parë dhe koncerti im i parë është i tillë. Ju e bëtë këtë koncert, koncertin më të madh ndonjëherë në këtë fazë.

Swift nuk specifikoi numrin e saktë të të pranishmëve, por sipas faqes së internetit të stadiumit, kapaciteti i tij i koncerteve ndryshon dhe mund të mbajë deri në 60 000 njerëz, në varësi të vendndodhjes dhe paraqitjes së skenës. Swift është një artiste mjaft e talentuar e cila mban emrin sukses në çdo projekt dhe në çdo hap të karrierës së saj.

Kjo është pasqyruar edhe së fundmi në albumin e saj më të ri. Këngëtarja theu një rekord të ri me mbi një miliard transmetime në platformën e Spotify. I quajtur “Tortured Poets Department” albumi është i pari që arriti këtë moment historik në vetëm 1 javë. Publikimi i fundit i Swift, “The Tortured Poets Department”, po vazhdon të bëjë bujë. Spotify së fundmi njoftoi se kënga e 34-vjeçares “Fortnight”, me Post Malone, u bë kënga më e transmetuar në një ditë të vetme.