Celebrities Gossip Showbiz

“Po më pëlqen…”, brenda në vaskë Egla bën me shkumë Meritonin!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

E teksa pas prime-t të djeshëm Egla ka qëndruar vetëm duke u larë në vaskë,  pranë saj ka shkuar Meritoni. Ata të dy kanë kujtuar kohën kur kanë debatuar me njëri-tjetrin dhe Egla e bëri me shkumë moderatorin.

Meritoni: Kjo pjesa e shkumës po më pëlqen

Egla: Hajde pra, mos ma përdor

Meritoni: Po fytyrën?

Egla: A ta kam bërë dhe fytyrën? A do që ta bëj?

Meritoni: Po si mos me bërë edhe fytyrën, a plotësohet puzzle

Egla: Ok. Tjetër gjë tani

Romeo  dhe Heidi janë surprizuar mbrëmë nga Vëllai i Madh pasi i ka dërguar në një suitë. E teksa Romeo nuk ishte në suitë, Egla ka shkuar pranë Heidit ku i tha se ‘partneri i saj është më i tërhequr nga Julian Deda se sa nga ajo’. Kjo për shkak se Romeo e la vetëm në suitë Heidin dhe u largua për të debatuar me Julin në oborrin e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ndërsa kjo gjë e ka mërzitur shumë të dashurën e tij.