Celebrities Magazine Music Showbiz

Revista e njohur “Glamour” shpall Megan Thee Stallion, gruan e vitit 2021!

Së fundmi këngëtarja e njohur Megan Thee Stallion ka arritur që të shkëlqejë! Bukuroshja është bërë imazh kryesor i kopertinës së revistës ‘Glamour’. Përpos kësaj më e veçanta është se ajo është shpallur edhe gruaja e vitit 2021 nga revista.

Pavarësisht se ajo është akoma 26 vjeç, krijuesja e hitit ‘Thot Shit’ ka arritur që të ketë një sukses të padiskutueshëm në shumë fusha, jo vetëm në muzikë. Ajo është shprehur për revistën se:

Megan Thee Stallion nuk është thjesht një repere. Unë jam gjithçka që dua të jem. Unë jam gati që ‘Hotties’ të vazhdojnë udhëtimin tonë.

Dropping jaws: Megan Thee Stallion exuded confidence as she graced the cover of Glamour's 2021 Women Of The Year issue

Megjithëse Megan mund të njihet në ditët e sotme për vetëbesimin e saj të pashembullt, ajo kujtoi edhe kohët e saj të mëparshme duke thënë se:

Kam qenë më e pëlqyer për njerëzit, sepse doja që të gjithë të ishin të lumtur. Nëse jeni pranë meje, unë gjithmonë përpiqem të sigurohem që të gjithë të jenë të mirë. Para se të rritesha, bëja çfarëdo që thonin prindërit e mi. Unë jam duke bërë gjëra që i bëjnë prindërit e mi të lumtur. Në shkollë, përpiqesha të kuptoja se çfarë duhet t’i bëja atyre fëmijëve që të mos më ngacmonin. Por kur fillova të rritesha, fillova të kuptoja, gjithçka që të gjithë më kërkonit të mos më bënte të lumtur.

Rikujtojmë se fituesja e çmimeve ‘Grammy’, Megan Thee Stallion, së fundmi është diplomuar në Universitetin e Teksasit Jugor gjatë fundjavës me një diplomë bachelor në fushën e administrimit shëndetësor.

Reperja e njohur dhe bukuroshe vendosi të ndante me fansat e saj tre foto nga ceremonia, tek të cilat ajo tregonte kapelën e saj me një nga titujt e këngës së saj më të suksesshme të vitit 2019.

2021 më në fund e diplomuar. Duke bërë fotot e mia të diplomimit sot, mezi pres që t’i shihni të gjithë.