Celebrities Showbiz

Secila ka diçka unike që ju nuk e keni/Njihuni me shpenzimet më marramendëse të motrave Kardashian-Jenner!

Një nga familjet më të pasura të Amerikës, familja Kardashian-Jenner e çojnë luksin në një nivel krejtësisht të ri. Çdo anëtare e klanit Kardashian ka shijen dhe estetikën e saj unike, e cila gjithashtu përkthehet në mënyrën se si ato dekorojnë shtëpitë e tyre luksoze.

Kourtney Kardashian

Kourtney ka një kopsht luksoz në shtëpinë e saj prej 12,000 metrash katrorë në Calabasas, Kaliforni, i kompletuar me një gropë zjarri, mobilje të mrekullueshme në natyrë dhe hapësirë të bollshme ndenjeje.

Kendall Jenner

Kendall ka shpenzuar 750,000 dollarë për rrethin rozë që është një vepër arti. Modeles i pëlqen të tregojë anën e saj artistike në shtëpinë e saj prej 8.5 milionë dollarësh në Los Anxhelos. Kendall ka edhe një vaskë prej ari prej 40,000 dollarësh.

Kylie Jenner

Multimilionerja 25-vjeçare Kylie Jenner kryesisht jeton në Hidden Hills, Kaliforni, me dy fëmijët që ka me reperin Travis Scott. Brenda shtëpisë, Kylie ka një lokal me dekor maksimalist, duke përfshirë katër skulptura arti me temë kondomi. Çdo vepër ka një çmim midis 1,000 dhe 8,000 dollarë amerikanë.

Kim Kardashian

Kur bëhet fjalë për hapësirën, Kardashianët kanë më shumë se sa duhet. Kim shfrytëzon në maksimum kuzhinën e saj të madhe me një frigorifer, të cilin shumica e restoranteve do ta kishin zili.

Khloe Kardashian

E fundit, por sigurisht jo më pak e rëndësishmja, është frigoriferi i organizuar me përpikëri në rezidencën e Khloe Kardashian-it në Hidden Hills, me vlerë 17 milionë dollarë.