Celebrities Gossip Showbiz

Shawn Mendes dhe Camila Cabello nuk janë rikthyer bashkë, pavarësisht puthjes në Coachella!

Shawn Mendes dhe Camila Cabello nuk janë rikthyer së bashku pavarësisht ribashkimit të tyre të fundit në Coachella, ku u panë duke u puthur pas ndarjes së tyre. Një burim i brendshëm tha:

Shawn dhe Camila mbeten ende miq me shumë dashuri dhe histori mes tyre, por ata nuk po takohen më. Ata kanë qëndruar në kontakt që nga ndarja e tyre dhe vendosën të takoheshin në Coachella pasi që të dy do të shkonin.

Në një video virale në Twitter, ish-të dashuruarit shihen duke u përqafuar në mes të një turme gjatë fundjavës së parë të festivalit muzikor në Indio, Kaliforni. Duke diskutuar për pajtimin e tyre të mundshëm, një burim i tha Entertainment Tonight se ata nuk janë pajtuar, por “ata e dinin se të dy po shkonin në Coachella dhe kishin plane për t’u takuar dhe frekuentuar”.

Ata thanë në një deklaratë të përbashkët në nëntor 2021, duke shtuar se dashuria e tyre për njëri-tjetrin si njerëz është më e fortë se kurrë:

Ne e filluam marrëdhënien tonë si miqtë më të mirë dhe do të vazhdojmë të jemi miqtë më të mirë.

Mendes dhe Cabello ishin në lidhje që nga korriku 2019 dhe ishin në karantinë së bashku gjatë pandemisë COVID-19. Që nga ndarja, këngëtarja e “In My Blood”, 24 vjeçe, ka qenë e lidhur me kiropraktoren Jocelyne Miranda dhe aktoren-këngëtare Sabrina Carpenter. Megjithatë, një burim na thotë ekskluzivisht se Mendes aktualisht është beqar.

Këngëtarja e “Havana”, nga ana e saj, kishte një lidhje të shkurtër me sipërmarrësin Austin Kevitch. Cabello, 26 vjeçe dhe Kevitch u ndanë në fillim të këtij viti, me të duke njoftuar në një buletin për aplikacionin hebre për takime se ai bashkëthemeloi, Lox Club dhe ishte përsëri “single”.