Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Si në përralla, Kourtney Kardashian dhe Travis Barker më të dashuruar se kurrë!

Të dashuruarit Kourtney Kardashian dhe Travis Barker dolën së bashku për një natë filmi romantik festiv në plazh. Ylli i “Keeping Up with the Kardashians” dhe bateristi i Blink-182 shijuan një natë nën yjet duke parë klasikun e Krishtlindjeve të vitit 1990 “Home Alone”, përpara se të shijonin një shfaqje spektakolare të fishekzjarreve.

Çifti u drejtua drejt kinemasë pop-up në rërë, e cila ishte e rrethuar me qirinj dhe Kourtney e dokumentoi mbrëmjen në një seri postimesh në Stories në Instagram. Në një video, nëna e tre fëmijëve mund të shihet duke mbajtur Travis afër ndërsa ata shikojnë drejt qiellit, dhe në një postim tjetër, ai shtyp butonin për të nisur mjetet piroteknike ekstravagante për të përfunduar mbrëmjen e tyre romantike. Krahas klipit në Instagram Stories Travis shkroi si më poshtë.

Nata më e mirë ndonjëherë. Të dua.

Dy të sapofejuarit hëngrën darkë në rërë, dhe në një foto, një tavolinë dhe karrige mund të shihen pranë kinemasë komode. Një fotografi tjetër tregon disa gota vere në tavolinë, ndërsa batanijet dhe çarçafët e bardhë të freskët mund të shihen në shezlonget që shërbyen si ndenjëse të improvizuara për të ftuarit për të parë filmin ikonik të Krishtlindjeve.

Kourtney dhe Travis dolën publikisht me romancën e tyre në shkurt, pasi thuhet se ishin lidhur për disa muaj dhe që atëherë janë të pandarë. Ata janë miq të mirë prej vitesh, pasi jetojnë pranë njëri-tjetrit në komunitetin ekskluziv të Calabasas, madje ai është shfaqur edhe në episodet e vjetra të “Keeping Up with the Kardashians”.