Celebrities Gossip Showbiz

Sofia Richie bëhet nënë për herë të parë, zbulon emrin e vogëlushes!

Modelja e njohur Sofia Richie dhe partneri i saj Elliot Grainge janë bërë prindër. Sofia lindi një vajzë, të quajtur Eloise Samantha Grainge. Ajo zbuloi lajmin në Instagram përmes një foto bardh e zi, ku tregoi këmbët e vogla të vajzës, duke shkruar: “Eloise Samantha Grainge, dita më e bukur e jetës sime!.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Richie Grainge (@sofiagrainge)

Rikujtojmë se Richie tha se ajo dhe bashkëshorti i saj Grainge u tronditën kur mësuan se do të kishin një vajzë.

Ne të dy menduam vërtet se ishte një djalë, kështu që ishte një tronditje e vërtetë. Ëndrra ime në jetë është të kem një vajzë megjithëse dhe Elliot është shumë i emocionuar.

Rikujtojmë, se Richie dhe Grainge dolën publikisht me lidhjen e tyre në fillim të vitit 2021.