Celebrities Gossip Lajmet e fundit Showbiz

Stresi tregon suksesin e parë të këngës së tij të re!

Stresi është një nga reperat më të njohur të showbiz-it tonë dhe padyshim çdo këngë e tij arrin të marrë miliona klikime. Kohëve të fundit, reperi ka filluar të lansojë mjaft projekte të reja muzikore me videoklipe shumë provokuese.

Prej pak kohësh Stresi ka treguar se do të vinte me projekte ‘bomba’ dhe një ndër to ka qenë projekti i tij i ri muzikor, për të cilin ka bërë edhe shumë paralajmërime. Kënga e re është lançuar para 2 ditësh dhe titullohet “I smoke them”. Vetëm pak më parë Stresi ka publikuar në Instastory suksesin e parë të këngës ë re, ku na ka treguar se tashmë ajo renditet e treta në këngët më të dëgjuara shqip.

 

Së fundmi reperi ka postuar në Instastory një nga koncertet që do të performoj këtë muaj, ku ka bërë dhe një lajmërmim të rëndësishëm, pasi mesa duket ky do të jetë koncerti i fundit për këtë vit. Kjo do të ndodh pasi dy muajt e fundit të vitit Stresi do ti përkushtohet vetëm dy këngëve të tij.