Celebrities Film & Tv Magazine Showbiz

“Ta ndalim kohën”/ Momente romantike mes Romeo Veshaj dhe Heidi Baci!

Romeo dhe Heidi kanë shijuar momente romantike mes tyre sot teksa merrnin rreze dielli në oborrin e shtëpisë së BBV. Ata janë shfaqur shumë të afërt me njëri-tjetrin me puthje dhe përqafime, madje pas puthjes Heidi i tha Romeos se do që të ndalojë koha.

Heidi: (Pas puthjes) Nesër do heq buzëkuqin se po më bezdis

Heidi: Ta ndalojmë kohën. Ça planesh ke sot?

Romeo: Jam pa plan sot, do dali,

Heidi: Do vish me më marr?

Romeo: Do bëhesh gati? (puthen)

Ju rikujtojmë se, një tjetër debat ka nisur mes dy konkurrentëve të Big Brother VIP mes Romeos dhe Rozës, këtë herë për krevatet. Ilnisa ishte ajo që lajmëroi Romeon sot për planin dhe sipas saj, që Roza ta largojë atë nga krevati, do të veshë sete seksi. E gjitha kjo ka nisur pasi Françeska, e cila fle me Rozën, shkon te krevati i Heidit, dhe Romeo ngelet pa krevat. Ai ka kërkuar që të shtrihet te krevati i Rozës, por moderatorja e ka refuzuar dhe ka deklaruar se do të bëjë gjithçka që të mos e lejojë.