Celebrities Music Showbiz

Tashmë ata të gjithë janë bërë pjesë e grupit të baballarëve/Njihuni me fëmijët e tre vëllezërve Jonas!

Gjithçka që dimë për fëmijët e tyre është se tani të gjithë vëllezërit Jonas janë baballarë! Të premten, Nick Jonas njoftoi se ai dhe gruaja e tij Priyanka Chopra së fundmi mirëpritën një fëmijë nëpërmjet një surrogate. Muzikanti dhe aktorja fillimisht filluan të takoheshin në muajin maj të vitit 2018 dhe u fejuan dy muaj më vonë. Ata përfundimisht lidhën kurorë në dy ceremoni në Jodhpur, Indi, atë dhjetor.

Me ardhjen në jetë të vajzës së tij, Nick zyrtarisht bashkohet me vëllezërit e tij më të mëdhenj Kevin dhe Joe, në klubin e baballarëve. Kevin ka dy fëmijë me gruan e tij Danielle, me të cilën u martua në dhjetor 2009. Ndërkohë, Joe dhe aktorja Sophie Turner, të cilët u martuan në Las Vegas në maj 2019 dhe përsëri në qershor 2019 në jug të Francës, kanë një fëmijë.

Meqë të gjithë i njohim si “Jonas Brothers”, mësoni më shumë edhe për fëmijët e tyre tani.

Fëmijët e Kevin Jonas dhe Danielle Jonas

Kevin dhe Danielle kanë së bashku dy vajza, Alena Rose dhe Valentina Angelina. Alena e tyre më e madhe ka lindur më 2 shkurt 2014 dhe Valentina më e vogla ka lindur më 27 tetor 2016. Përveç ndarjes së shumë momenteve të ëmbla familjare në mediat sociale, vajzat e Kevinit kanë ndjekur gjithashtu një pjesë të vogël të koncerteve të “Jonas Brothers” që kur grupi u ribashkua në shkurt 2019. Meqenëse Kevin ishte i pari nga vëllezërit që pati fëmijë, Joe dhe Nick kanë pasur gjithashtu momentet e tyre të bukura me Alenën dhe Valentinën gjatë viteve.

Fëmija i Joe Jonas dhe Sophie Turner

Joe Jonas dhe Sophie Turner u bënë prindër kur ata mirëpritën një vajzë të quajtur Willa më 22 korrik 2020. Megjithëse çifti i mbajti private detajet e shtatzënisë së tyre kur ishin në pritje, aktorja e njohur e “Game of Thrones” më vonë ndau një pjesë të vogël të fotografive të barkut të saj të rrumbullakosur në shtator 2020. Të dy ata nuk kanë ndarë asnjë foto të Willa-s në internet, por kanë ndarë disa anekdota të ëmbla për prindërimin në shumë intervista.

Fëmija i Nick Jonas dhe Priyanka Chopra

Më 21 janar 2022, Nick Jonas dhe Priyanka Chopra njoftuan se mirëpritën një fëmijë përmes një surrogate në Instagram. Para se të bëheshin prindër, çifti kishte qenë i hapur për të pasur fëmijë. Menjëherë pasi u martua me Chopra në dhjetor 2018, këngëtari foli për dëshirën për t’u bërë baba në “Spotify The Rewind me Guy Raz”. Kohët e fundit, Chopra foli për t’u bërë nënë në një intervistë për “Vanity Fair”.