Celebrities Showbiz

Tatuazhi i ri i Travis Barker i kushtohet Kourtney Kardashian dhe frikës së tij të mëparshme për të udhëtuar me avion!

Dashuria shëron gjithçka. Travis Barker ndau një foto të tatuazhit të tij të fundit në një Instagram Story, me dizajnin e ri që ka potencialisht një kuptim të veçantë që ja kushton gruas së tij, Kourtney Kardashian dhe përplasjes vdekjeprurëse të avionit që i mbijetoi gati 15 vjet më parë.

Bateristi i Blink-182, 47 vjeç, postoi një foto të krahut të tij, ndërsa artisti i famshëm i tatuazheve shkruante këtë frazë mbi kyçin e dorës së tij:

Koha fluturon!

Fjalët ishin bërë tatuazh mbi shumë modele të tjera që mbulonin zonën, pak poshtë një kafke të rrethuar me lule. Muajin e kaluar, ylli i rock-ut ndau një postim prekës duke e vlerësuar gruan e tij 44-vjeçare, e cila aktualisht është shtatzënë me fëmijën e tyre të parë, që e ndihmoi të kapërcejë frikën e tij nga fluturimi.

Sapo fluturova për herë të 30-të që nga rrëzimi i avionit tim. Nuk do të mund të bëja turne apo të shijoja jetën përsëri ashtu siç bëj pa dashurinë shëruese të gruas sime të mrekullueshme. Të dua @kourtneykardash.

Kardashian më vonë ndau postimin në Instagram Story, duke shkruar:

Shumë krenare për burrin tim.

Barker nuk fluturoi për më shumë se një dekadë pas përplasjes tragjike të shtatorit 2008 që vrau asistentin e tij, rojen e sigurisë dhe të dy pilotët në fluturimin e tyre për në Los Anxhelos nga Karolina e Jugut. Ai më në fund shkeli në një aeroplan në 2021 me themeluesen e Poosh, të cilën ai e vlerëson se e ndihmoi të fluturonte përsëri.