Celebrities Gossip Showbiz

Video ekskluzive e TAR/ Kiara Tito shihet me mamanë e Luiz Ejllit!

Kiara dhe Luizi janë padiskutim një nga çiftet më në zë të momentit. Shumë të dashur për publikun, dyshja arrin të rrëmbejë gjithmonë vëmendjen e fansave. Teksa ata u njohën brenda shtëpisë së BBV, Kiara dhe Luizi kaluan shumë vështirësi dhe lidhja e tyre pati ulje-ngritje, teksa padiskutim që dinamikat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri arritën të ndikojnë edhe në lidhjen e tyre.

Por dashuria triumfon dhe i tillë ishte edhe rasti i dyshes, teksa ata u martuan në finalen e madhe të Big Brother Vip Albania. Ndërkohë, vetëm pak minuta më parë, pranë redaksisë së TAR, ka mbërritur një video ekskluzive, ku shihen Kiara dhe mamaja e Luizit teksa bëjnë blerje në një dyqan.

Epo me siguri kjo video do të lumturojë shumë prej fansave të çiftit, pasi kjo vërteton edhe një tjetër herë, që Kiara dhe Luizi janë në më të mirën e tyre dhe shoqërohen me familjet e njëri-tjetrit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio) 

Kujtojmë, se në video të mëparshme të postuara në rrjetet e tyre sociale, Luizi është parë i shoqëruar nga vëllai i Kiarës, teksa ka bërë lojëra dhe zhytje në pishinë me vogëlushin.