Celebrities Gossip Showbiz

Nicola Peltz dhe Brooklyn Beckham na tregojnë pak nga përgatitjet për Met Gala!

Nicola Peltz dukej e mrekullueshme teksa pozoi me të brendshme në një foto të shpërndarë në Instagram të martën. Aktorja, 28 vjeçe, mund të shihej e ulur para një pasqyre në Nju Jork teksa po vishej për Met Gala-n e këtij viti në qytet. Ajo kishte veshur një bluzë të zezë dhe të brendshme të ngjashme, si dhe një palë çorape të tejdukshme.

Një anëtar i ekipit të saj të stilit dhe make-up-it mund të shihet duke e veshur atë për ngjarjen në të cilën ajo mori pjesë me bashkëshortin e saj Brooklyn Beckham, 24 vjeç, në Muzeun Metropolitan të Artit në Manhatan. Në një tjetër foto, Nicola i ka treguar një pamje nga afër stolitë e kostumit verbues që ka veshur për mbrëmjen.

Brooklyn dhe Nicola bënë një shfaqje të dashur teksa mbërritën në Met Gala të hënën. Djali i stilistes Victoria Beckham tregoi ndjenjën e tij të mprehtë të stilit teksa kishte veshur një këmishë të zezë gjysmë të tejdukshme e cila i la gjoksin në shfaqje. Ai kishte veshur një xhaketë të zezë dhe pantallona të ngjashme me një palë këpucë me bazë të trashë në të njëjtën ngjyrë.

Dyshja i dhanë një prekje shkëlqimi veshjes së tyre duke veshur gjerdanet me diamant dhe perla teksa pozonin në eventin e mbushur me yje. Fustani magjepsës i Nicola-s paraqiste një detaj delikat të zhveshur në pjesën e sipërme të korsesë, me fustanin në formë që theksonte në mënyrë të përsosur trupin e saj.